O nas

O nas

MotoMee jest firmą zajmującą się rejestracją pojazdów. Specjalizujemy się przede wszystkim w rejestracji pojazdów zakupionych w Polsce i za granicą. Szybko, sprawnie i fachowo pomagamy przebrnąć przez wszystkie procedury prawne i rejestracyjne, według obowiązujących przepisów prawnych. Jeśli potrzebujesz rejestracji samochodu z zagranicy, bądź chciałbyś wiedzieć, jak przebiega rejestracja nowego auta zakupionego w Polsce- nie zastanawiaj się dłużej, zapoznaj się z naszą ofertą. Zawsze chętnie służymy pomocą, dzięki czemu oszczędzisz Twój czas!

Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu rozwiązujemy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane problemy związane z rejestracją pojazdu. W ramach usług MotoMee oferujemy także profesjonalne tłumaczenia dokumentów pojazdów zakupionych poza granicami kraju. Największym priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas usługi wyróżniała najwyższa jakość! Koniecznie skontaktuj się z nami i dowiedz się ile kosztuje rejestracja samochodu sprowadzonego oraz jakie dokumenty są wymagane do procesu rejestracji. Zapraszamy serdecznie!

Paweł Kwiatkowski

Jestem Rzeczoznawcą wpisanym na listę Ministerstwa Infrastruktury, nr identyfikacyjny RS 001667 oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Motoryzacyjnych, Ruchu Drogowego, Maszyn i Urządzeń AUTOCONSULTING pod numerem 1768.

Z motoryzacją związany jestem „od urodzenia”. Posiadam wykształcenie wyższe techniczne, ukończyłem studia magisterskie w Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn oraz Politechnikę Warszawską na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Ponadto, wiele kursów specjalistycznych organizowanych przez Stowarzyszenie AUTOCONSULTIG w zakresie m.in. pojazdów zabytkowych oraz maszyn i urządzeń

Rafał Prusik

Jestem Rzeczoznawcą Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Motoryzacyjnych, Ruchu Drogowego, Maszyn i Urządzeń AUTOCONSULTING pod numerem 2070.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i specjalistycznych szkoleniach technicznych. W swojej pracy dbam o to, aby rozwiązać każdy powierzony problem, wykorzystując sprawdzone metody, narzędzia oraz technologie kontrolno-pomiarowe.